הנחות מדהימות והובלות בחינם!

ימים
שעות
דקות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הנחות מדהימות והובלות בחינם!

ימים
שעות
דקות
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר “רהיטי טבע” מותג בבעלות חברת פרימיום אד בע”מ.
האתר המשמש כחנות למכירת מוצרים ושירותים באופן מקוון ו\או מכירה טלפונית.
כל הכתוב באתר ובתקנון הינו לבני שני המינים באופן שווה.
השימוש והרכישה דרך אתר רהיטי טבע כפופה לתנאים המפורטים להלן והם מהווים הסכם מחייב בינך לבין מפעילי האתר ובעליו:
המשתמש באתר, בעצם שימושו, מביע את הסכמתו לכל תנאי השימוש באתר ולכל הכללים החלים על המשתמש בו. בנוסף מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכל תנאי התקנון באתר ומקבלם וכי לא תהיה לו כל טענה או תביעה כנגד בעלי האתר ומפעיליו או נגד כל אדם מטעם המפעיל למעט טענות הקשורות בהפרת תקנון זה.
רק התנאים המופיעים בתקנון זה יחייבו את המפעיל או בעל האתר כלפי המשתמש המבצע פעולות באתר.
כל התמונות באתר הן להמחשה בלבד. יתכנו שינויים בין התמונות לבין המוצר במציאות כתוצאה מזוויות צילום, תאורה או שינוי בפני העץ.
רהיטי עץ מלא עשויים מחומר גלם טבעי וכשם שאיין שני עצים זהים ,לא ניתן למצור שני רהיטים שווים.
מחיר המוצר הוא המחיר הנקוב ביום ביצוע ההזמנה. לא יחולו שינויים במחיר זה לכאן או לכאן, הן במידה ותהיה התייקרות במחיר המוצר או תהיה הוזלה או מבצע של מוצר זה.
בעלי האתר ומפעיליו שומרים על זכותם לשנות תקנון זה מעת לעת אולם שינוי שיבוצע יחול רק על רכישת מוצרים ושירותים שהוזמנו לאחר השינוי. במקרה של סתירה בין הוראות תקנון זה לבין פרסומים אחרים תגברנה הוראות תקנון זה על כל הוראה או פרסום אחר.
מפעילי האתר או בעליו לא אחראים לתוכנם של קישוריות (לינקים) המופעים באתר רהיטי טבע או לכל פרט אחר הקשור לאותם הקישורים.

מכירות

1. רהיטי טבע מאפשרת ללקוחות לרכוש את המוצרים, ממיטב יצרנים באירופה(אלא אם כן צוין אחרת), המוצעים על ידנו במחירים תחרותיים.
2. כל מוצר יוצג בדף מכירה שבו יוצגו פרטים מלאים על אותו מוצר. במידה ופרט או פרטים אינם ברורים לכם אנא צרו קשר לבירור הנושא לפני ביצוע ההזמנה על ידיכם.
3. רשאים לבצע הזמנות באתר רק בני 18 ומעלה שיש להם כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעלי כתובת מגורים ואשר ברשותם כרטיס אשראי בר תוקף.
4. רהיטי טבע רשאית למנוע מגולש באתרה את האפשרות לבצע הזמנה באתר במקרים כמו חשד לשימוש לאופן פלילי או רשלני.
5. המכירה תהיה תקפה רק לאחר קבלת אישור לעסקה חברת כרטיסי האשראי.
6. במידה שהעסקה לא אושרה על ידי חברת האשראי רהיטי טבע שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה.
7. מסירת פרטים כוזבים היא עבירה פלילית והמוסר פרטים כוזבים צפוי לנקיטת הליכים משפטיים ואזרחיים כלפיו.
8. רהיטי טבע מציגה מוצרים ושירותים ואת מחיריהם כפי שנקבע מראש .חלק מהמוצרים לא נמצאים במלאי וייוצרו לאחר קבלת ההזמנה והתשלום מהלקוח.
9. בהרשמה לאתר מאשר הלקוח, מבצע הפעולה, להיכלל ברשימת הלקוחות הנמנים על תפוצת הדיוור הישיר של רהיטי טבע והוא מאשר לרהיטי טבע לשלוח אליו דואר עם מסר שיווקי.
10. ניתן להסיר את הרישום מרשימת התפוצה בכל עת.
11. המוצרים המוצגים באתר אינם מיועדים לשימוש מוסדי או מסחרי והם לשימוש ביתי בלבד אלא אם צוין אחרת.
12. כל מידע ו/או חומר כתוב לרבות תמונות, גרפיקה, סמני מסחר, לוגו וכיוצא בזה, הינם בבעלותה של רהיטי טבע ו/או מי מטעמה.

אספקת מוצרים

1. ניתן לאסוף את המוצרים מחנות היבואן בתאום וללא תשלום .(בהנחה שהמוצר קיים במלאי).
2. רהיטי טבע ו/או הספקים ידאגו לאספקת המוצר לכתובת שהוקלדה בדף ההזמנה, (אלא אם סוכם אחרת), תוך המועד הנקוב בדף המוצר. האספקה תתואם טלפונית עם המזמין אולם אם מכל סיבה לא יוכל המזמין לקבל את המוצר/ים באותו מועד תדחה האספקה והמזמין לא יוכל לטעון שהמוצרים לא סופקו במועד המובטח.
3. תתכן סטיה של עד 1 אחוז מהמידות הנקובות בדפי המוצר והמזמין לא יוכל לטעון שהמוצרים שסופקו אינם תואמים את הזמנתו במידה ואכן תחול סטיה שכזאת. כמו כן סטיה שכזאת לא תהווה עילה לביטול ההזמנה.
4. רהיטי טבע ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצר/ים בהתאם לתנאי האספקה שצוינו בדף המוצר, בכפוף לתשלום מלא עבור המוצר/ים.
5. רהיטי טבע ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור באספקת המוצר במקרים הבאים:
א. כוח עליון.
ב. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.
ג. כל סיבה שהיא שאינה בשליטת רהיטי טבע אלא אם ארעה בשל רשלנות החברה.
6. אספקות המוצרים ,בתשלום דמי ההובלה או ההובלה וההרכבה, יהיו מבאר שבע בדרום ועד לחיפה בצפון בסכום של 200-500 ₪ בהתאם למרחק ומהות ההזמנה (ניתן לשלוח מייל לקבלת העלות המדויקת של ההובלה) להוציא ישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק וישובים שאינם נכללים באזור החלוקה המצויינים במפה, אלא אם סוכם אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובכפוף למועד האספקה שיסוכם.
7. קימת אפשרות לאיסוף עצמי של המוצרים בחנות היבואן בתל אביב בתיאום מראש
תחול תוספת מחיר של 50 ש”ח לכל קומה מעל לקומה השלישית במידה והמוצר נכנס למעלית. במידה ויהיה צורך להזמנת מנוף לצורך ההובלה, יתווסף התשלום למנוף לתשלומים האחרים, דמי המשלוח ישולמו על ידי הלקוח ישירות המוביל אלא אם כן סוכם אחרת. למניין ימי האספקה יחשבו רק ימים א-ה לא כולל חגים, ערבי חגים וחול המועד.

ביטול עסקה

1. עסקה שנעשתה באמצעות אתר האינטרנט ניתנת לביטול עד 14 ימים ממועד הרכישה.
2. במידה ובוטלה העסקה יחויב הלקוח בדמי הובלה והרכבה אם היו וגם בדמי פירוק והובלה חזרה אם היו.
3. במידה ולאחר ביצוע רכישה של מוצר יתברר כי המוצר אזל רשאית רהיטי טבע לבטל את המכירה ולהחזיר לרוכש את מלוא התמורה שנתקבלה ממנו בעבור מוצר זה.
החזר כספי
החזר כספי יוחזר ללקוח עד 14 יום מיום קבלת המוצר אצל הלקוח באריזתו המקורית וללא פגם בלבד. האחריות בידי הלקוח להחזיר את המוצר למרכז הלוגיסטי שבכפר אביב.
דיון ושיפוט
הדין החל על תקנון זה הוא הדין הישראלי. סמכות השיפוט לכל עניין ומחלוקת נתונה לבתי המשפט בארבעת המחוזות בלבד.

אחריות

1. על הלקוח לבדוק את המוצר בעת קבלתו ולדווח לחנות על כל פגם או אי התאמה של המוצר למוצר שהוזמן.
2. תקופת האחריות הינה לשנה מלאה מיום אספקת הסחורה, אלא אם צוין אחרת בדף המוצר, והינה באחריות היצרנים/יבואנים ועל פי התנאים שיקבעו על ידי כל אחד מהספקים.
3. במידה והצרכן נתקל בבעיה במימוש האחריות, החברה תנקוט בכל האמצעים על מנת לסייע לצרכן לאתר את היצרן לצורך עמידה בתנאי האחריות.
4. הצגת תעודת אחריות או חשבונית היא תנאי לתוקף האחריות.
5. אנו מתחייבים לתקן או להחליף המוצר או חלק ממנו כתוצאה משימוש בחומרים פגומים או פגם בייצור.
6. האחריות לא תהיה בתוקף במקרה של מוצר שהורכב בבית הלקוח, במידה והפריט הוזז ממקומו שלא ע”י מתקין מוסמך מטעמנו או מוצר שהורכב שלא ע”י מתקין מטעמנו או מוצר שפורק והורכב בשנית שלא ע”י מתקין מוסמך על ידנו.
7. האחריות אינה כוללת פגמים שנוצרו בעקבות שימוש לא סביר כגון הנחת כלי הגשה חמים, חשיפה למים, שריטות כתוצאה משימוש במכשירים חדים. פירוט זה אינו מכסה את כלל הנזקים בגינן לא תופעל אחריות היבואן.

אבטחת האתר

רהיטי טבע נוקטת אמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במידע שנמסר בעת ביצוע ההזמנה אין אנו עושים שימוש למעט למטרת ביצוע ההזמנה ואספקתה, כגון הנפקת הזמנה קבלה וחשבונית ומשלוח אישור לכתובת הדוא”ל, הפקס או בדואר ללקוח המזמין אך לא לאף מטרה אחרת וכמו כן פרטים אילו לא ימסרו לאף גוף אחר למעט לגורמים הקשורים לביצוע ולאספקת המוצרים.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור בכל נושא שהוא ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות.
בדואר אלקטרוני: nft@naturefurniture.co.il
ובטלפון: 03-6155090

קנייה נעימה!